Prunus Laurocerasus Caucasica

1 min gelezen
Haagplanten

Een heg is een mooie manier van het creëren van privacy rond je huis en je tuin. Zo heb je bijvoorbeeld de Prunus Laurocerasus Caucasica. Deze heg geeft een natuurlijke barrière van een achtertuin of voortuin. Zo kan je lekker in je eigen tuin banjeren zonder dat iemand je staat te begluren. Ook is het zo dat het een beter gevoel geeft dan een schutting. Dit komt puur doordat het groen is en dat het als een barrière voelt. Ook trekt een heg in de zomer dieren aan zoals vogels, egels en eekhoorns. Zo creëer je jouw eigen mini natuur. Hierdoor komt je tuin echt tot leven.

Mooie haagplanten

Een heg bestellen

Als je een heg wilt bestellen is het ten eerste belangrijk om te weten wat voor een soort heg je wilt hebben. Wil je een dichte heg, wat voor een bladeren wil je hebben enz. Daarnaast moet je gaan kijken hoe groot je jouw heg wilt hebben. Dit kan bijvoorbeeld 9 meter zijn. Vervolgens neem je een kijkje op de website en kijk je hoeveel je van de plant die je wilt nodig hebt. Dit kan je doen door te kijken naar de afstand waartussen je een nieuwe plant moet plaatsen. Dit kan 3 per meter zijn, 1 per 2 meter of alles daartussen. Vervolgens bestel je het aantal dat je nodig hebt. Het kan zijn als je een grote heg plaatst dat je korting krijgt per plant. Je kan dit ook zien op de website.