Prachtige, populaire Planten, alleen bij Jacobs Budgetplant!

2 min gelezen

67_1Supervoordelig planten bestellen die altijd van uitstekende kwaliteit zijn en geleverd worden met onze uniek bezorgservice? Jacobs Budgetplant is HET  bedrijf voor u! Met een enorm assortiment van planten en tuinbenodigdheden die altijd van uitstekende kwaliteit zijn en tegen prijzen worden aangeboden die gemiddeld 10 tot 30% goedkoper zijn dan die van concurrenten is Jacobs Budgetplant uw nummer 1 keuze. In der loop der jaren hebben wij onze unieke formule opgesteld en verbeterd. Deze unieke formule bedraagt drie componenten. Zowel de al genoemden unieke prijs /  kwaliteitverhouding, het enorme assortiment als de nog niet genoemde uitstekende klantenservice. Onze unieke klantenservice ziet u op verschillende manieren terug. Onder andere in de verschillende mogelijkheden die u heeft om aan onze medewerkers uw vragen te stellen. Ook bieden wij u een bezorgservice waarbij u voor een leverdatum kunt kiezen die U en niet ons uitkomt. U kunt ook zelf bepalen of u gezellig onze mooie winkel wilt bezoeken of dat u snel en gemakkelijk vanuit huis uw keuze wilt maken. Welke planten u ook wilt kopen, Jacobs Budgetplant heeft ze in zijn assortiment en bezorg ze graag bij u! (Bezoek de website van Jacobs Budgetplant hier)

72_1

Over Budgetplant

 

Jacobs Budgetplant is een professioneel bedrijf in planten en tuinbenodigdheden. Wij zijn ervan overtuigd dat klanten verschillende mogelijkheden aanbieden om producten te kopen de beste manier is. Wij bezitten dan ook zowel een website als een fysieke locatie. Deze winkel bevindt zich aan de Landweerweg 12a in Venlo en daar wordt u alleen geholpen door onze meest enthousiaste werknemers die u graag helpen bij al uw vragen en die u advies kunnen geven. Ook kunt u natuurlijk snel en eenvoudig uw producten bestellen bij de website van Budgetplant. Op deze website vindt u relevante planteninformatie, foto’s van de daadwerkelijke producten die u zult ontvangen, prijzen en andere relevante informatie. Dit allemaal zodat u een goede keuze kunt maken nadat u voldoende geïnformeerd bent.3_1