Nieuwe Lichtkoepels in huis

1 min gelezen

15Dag blog lezers ! Vandaag heb ik weer een nieuw verhaal voor jullie en overigens ook een goede tip, onlangs hebben wij thuis een hele verandering ondergaan namelijk twee Lichtkoepels in huis laten plaatsen voor een betere lichtinval en ventilatie. We overwogen al een tijdje om dit te laten doen omdat we een slechte lichtinval hadden op de hal en de aanbouw, na wat overleggen waren we het allebei er mee eens om hierdoor lichtkoepels te laten plaatsen. We moesten natuurlijk eerst wel een geschikte maat vinden en het dan vervolgens via de website bestellen, gelukkig was dat allemaal erg gemakkelijk en was alles duidelijk beschreven.completesetbollekoepel

Goede keuze

Na dat we het besteld hadden en het binnen hadden gekregen hebben we de Lichtkoepels meteen laten inbouwen, na een tijdje zaten ze er dan eindelijk goed in en je zag meteen het resultaat het was echt een groot verschil qua lichtinval en ventilatie dan voorheen waar we erg blij mee zijn. De dag erna merkte we al meteen toen we de gang op kwamen dat de hal veel beter verlicht was en je dus geen onnodige lampen meer aan hoeft te doen op die plek wat dus ook weer stroomverbruik scheelt. Wij hebben geen moment spijt gehad van de keuze om deze koepels te laten inbouwen en raadden het iedereen aan voor een betere lichtinval en goede ventilatie van hun woning, het is een wereld van verschil ! koepel5