Akoestische oplossingen voor iedere ruimte

1 min gelezen

25_af2ef6a0e2c9c528b09655df79f3b312_mOns kantoor is een vrij grote ruimte en doordat we weinig losse spulletjes hebben staan, geen kleden op de vloer hebben en geen stoffen gordijnen hebben, hadden we vaak last van de akoestiek. Was er iemand ergens aan het bellen, dan weerklonk dat door de hele ruimte en had iedereen hier last van. Al deze sterke geluiden waren erg storend. We hadden moeite om ons te concentreren en werden steeds afgeleid door de geluiden van anderen. Gelukkig hebben we eenvoudige akoestische oplossingen gevonden om onze problemen met de akoestiek te verhelpen.

bazir bonitos akoestisch lichtOplossingen bij sterke akoestiek

Bij CVOUTPLAIT weten ze voor dergelijke akoestische problemen goede oplossingen. Zij kunnen er met hun producten voor zorgen dat ruimten niet te gehorig zijn, dat harde geluiden gedempt worden. Ze bieden hiervoor verschillende akoestische oplossingen, wij hebben gekozen voor de speciale fotopanelen. Hiermee hebben we niet alleen akoestische oplossingen binnen ons bedrijf gehaald, maar hebben we er ook meteen voor gezorgd dat de kantoorruimte er mooier en vrolijker uitziet. Dit is natuurlijk maar één van de mogelijkheden waar voor gekozen kan worden als u problemen hebt met de akoestiek. Voor ons was dit echter een uitstekende oplossing. Ons kantoor ziet er mooier uit en bovendien hebben we nu geen last van harde geluiden meer. We kunnen weer allemaal geconcentreerd ons werk doen!

1 buro buffers credo900x416px