Alleen echt Belgisch hardsteen bij NATUURSTEENvakman.nl

2 min gelezen

Een prachtige Belgisch hardsteen vensterbank op maat kopen doet u veilig & voordelig online bij NATUURSTEENvakman.nl. Met een hardstenen vensterbank kiest u voor topkwaliteit materiaal, een natuurlijke  uitstraling & een optimale prijs – kwaliteit verhouding. Of u nu gaat voor die kenmerkende blauwgrijze kleurtint, of de antraciet kleurtint van donkergezoet Belgisch hardsteen, bij ons bent u verzekerd van hoogwaardig materiaal (de echte Belgische hardsteen) voor de beste prijs. Uw hardsteen vensterbank wordt zorgvuldig op maat gezaagd & secuur afgewerkt in eigen natuursteen zagerij.

NATUURSTEENvakman

Alleen ‘echt’ Belgisch hardsteen!

 

Wanneer u op zoek bent naar een vensterbank van hardsteen dan ziet u vaak door het bomen het bos niet meer. Er zijn een groot aantal ‘noemers’ dat voor hardsteen gebruikt wordt, zoals o.a. blauwe hardsteen, blauwe steen, blauwsteen, arduin, blauwe arduin, kolenkalk, kolenkalksteen, Naamse hardsteen, Escosijnse steen, Crinoïdekalksteen en Petit Granit. Daarnaast zijn er ook diverse soorten hardsteen, afkomstig uit verschillende gebieden. Denk hierbij aan Belgisch hardsteen, Vietnamees hardsteen, Chinees hardsteen en Iers hardsteen, maar er zijn nog veel meer ‘soortgelijke’ steensoorten onder diverse namen waarbij veelal de termen hardsteen, blauw en/of blue gebruikt worden.

Vandaar dat NATUURSTEENvakman.nl hier een duidelijke keuze in heeft gemaakt: Al onze hardsteen vensterbanken zijn gemaakt van topkwaliteit Belgisch Hardsteen, de ‘echte’ blauwe steen uit Henegouwen. Met haar prachtige structuur en kenmerkende kleurtint is dit simpelweg de mooiste hardsteen. Hardsteen vensterbanken bij NATUURSTEENvakman.nl!

Heeft u vragen, of wilt u meer weten? Bezoek onze website, stuur ons een e-mail, bel met 1 van onze medewerkers, of breng een bezoek aan onze natuursteen zagerij. LET OP: Dit kan alleen op afspraak!